Kepez Taksi - Çanakkale Taksi - 0 532 284 03 23
0532 284 03 23
Çanakkale Merkez ve İlçeleri
Kepez Taksi

Kepez Taksi : 30 Ekim 2017 tarihinde kepeze açılan Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastahanesinden kısa bir süre sonra Toki 960  olarak bilinen taksi durağı devlet hastahanesinin karşısına konuşlandırılarak Mehmet Akif Ersoy Taksi Durağı adı altında 17 araç ile faaliyete geçmiştir. İlerleyen günlerde Kepez Belediyesi’nin ihale ile ticari araç plakası satışı sonrası günümüzde Kepezin en kalabalık taksi durağı haline gelen Mehmet Akif Ersoy Devlet Hastahanesi Taksi Durağı şuan 20 araç ile hizmet vermektedir.

Kepez Taksi Bekleme Yeri

 

Bölgede açılan Devlet Hastahanesi sonrası konut ve iş yerlerinin artışı hızla ilerlemiş ve taksi ile ulaşıma talep artmıştır. Toki 960  durağı 3-4 araçlık bekleme yeri haline getirilerek orada yaşayan ve taksi hizmetinden faydalananlar mağdur edilmemiş 7/24 taksi hizmetini almaya devam etmişlerdir.

Kepez Taksi Telefon Numarası : 0 532 284 03 23

 

Kepeze yapılan kalabalık siteler ve çeşitli markalardaki alışveriş yerleri ile farklı iş kollarındaki iş yerleri sayesinde Toki 960 kepez taksi durağı gibi 3-4 araçlık 1 adet daha bekleme yeri projesi ile neredeyse 1 km çapında bir alanda toplamda 3 durak ve 20 taksi ile hizmet verilmektedir. Yakın çevrede hastahane ve Üniversite olmasından kaynaklanan ulaşım yoğunluğunun bu sayede aşılabilmesi amaçlanmıştır.

Kepez Taksi Gelişimi

 

Bir çoğu 40-50 yaş arasında olan taksi şöförlerinin aileleriyle yaşadıkları yer  Toki 960 ve çevresindeki siteler olmasından dolayı müşteriler genellikle komşu veya tanıdık kişilerdir. Bu anlamda da Taksi hizmeti ile ulaşım rahat ve güvenilir ve çoğu zaman ekonomik olmuştur. Büyük şehirlerde yaşanan olumsuz taksi hizmetinin aksine çanakkale merkez ve kepezde müşteriler kendilerini hususi araçlarındaymış gibi hissetmekte ve gönül rahatlığıyla ulaşımını sağlamaktadır.

Marmara’nın En İddialı Taksi Hizmeti: Hey Taksi Çanakkale
Çanakkale ve çevresinde taksi arayanlar için Hey Taksi Çanakkale hizmetlerini kullanıyor. Marmara Bölgesi’nin en önemli illerinden biri olan Çanakkale tarihi, turizmiyle olduğu kadar gelişmesiyle de pek çok kişinin uğrak yerlerinden biridir. İster yerli ister yabancı turist, yerli halk, Çanakkale çevresine veya başka bir noktaya gitmek isteyen müşterilerimiz konforlu ve güvenli bir ulaşımı hak ediyor. Gündüz veya gece fark etmeksizin bulunduğunuz yere taksi çağırarak istediğiniz noktaya güvenli ve konforlu bir şekilde yolculuk edebilirsiniz.
Güvenli seyahatleriniz için ideal taksi şubelerimizden biri olan Hey Taksi Çanakkale, konforlu ve güvenli yolculuklar için hizmetinizde. Hem ailenize hem de size iyi hizmet verebilmek için, taksi hizmeti uygulamalarımızı son zamanlarda yurtiçi ve yurtdışında kendilerine özgü yerleri içinde açtık. Taksilerimiz dâhil hizmetlerimizde sınırsız, güvenilir şoförlerimiz ve konforlu araçlarımızla yeniliğin ve kalitenin adresi olmaya devam ediyoruz. Kendinizi özel hissettirecek standart taksi, özel taksi ve VIP taksi tarifelerimizle 7/24 güvenli ve konforlu hizmet sunuyoruz. Araçlarımızda bulunan imkânlar, yolcularımızın gün içerisinde yaşadıkları stres ve sıkıntılardan uzaklaşabilecekleri şekilde tasarlanmıştır. Şehir içi trafiği ve şehirdeki diğer sıkıntılı durumları göz önünde bulundurarak güvenli bir yolculuk geçirmenizi hedefliyoruz. VIP ve özel araçlarımızda mevcut olan imkânlardan yararlanabileceğiniz Hey Taksi Çanakkale şubeleri olarak kaliteyi her zaman adresinize getiriyoruz. Özel ve VIP araçlarımızdaki imkânlarımız, wifi hizmeti, sıcak ve soğuk içecek servisi, televizyon hizmeti uzun süreli seyahatler için konforlu koltuklar, araç içi kamera sistemleri gibi birçok hizmet bir telefonla kapınızda!
Tüm Çanakkale ve Civarına VIP Araç Hizmeti
Çanakkale’de ikamet eden yolcularımızın taksi güvenliği konusundaki sıkıntılarına son vermeyi hedefliyoruz. Korsan taksiler ve bazı güvenilmez taksi duraklarına kesinlikle güvenmeyin. Bu tarz tehlikeli işleyişlerden farklı olarak kaliteli ve güvenli hizmet vermeyi hedefleyen Hey Taksi Çanakkale, siz ve ailelerinizin güvenle arayabileceği şubelerimizden biridir. 7/24 hizmet veren şubelerimiz, Çanakkale içinde seyahat eden yolcular için VIP araçlar tasarladı. VIP araçların ferah ve konforlu yapısı kaliteli hizmet almak isteyenlerin adreslerinden biridir. Araçlarımızın son modeli olmanın yanı sıra klima özelliği de bulunmaktadır. Sizleri yazın sıcağa, kışın soğuğa karşı koruyacak iç tasarımlarımız ve wifi hizmetimiz kalite standartlarında tüm yolcularımıza daha iyi hizmet verebilmek içindir. Bizlere online veya telefonla ulaşabilirsiniz. Hey Taksi Çanakkale olarak 7/24 yanınızdayız.
Özel Araçlarımız ile Özel Zamanlarda Yanınızdayız
Deneyimli şoförlerimiz ve personelimiz Hey Taksi Çanakkale olarak taksi hizmetinden yararlanmak isteyen yolcularımızın istek ve arzularına önem vermekteyiz. Bu amaçla kurduğumuz Hey Taksi Çanakkale ihtiyaç duyduğunuzda aile ferdi gibi arayabileceğiniz bir aracınız haline geldi. Kısa sürede ulaştığımız ve varılmak istenen adrese teslim ettiğimiz yolcularımızın can ve mal güvenliği daima bize aittir. Özel araçlarımız ile özel zamanlarınızda (düğün, mezuniyet vb.) yanınızdayız. Büyük araçlarımız uzun yolculuklar ve şehirlerarası transferler için tasarlanmıştır. Havalimanına ve diğer şehir dışı lokasyonlara ulaşmak isteyen yolcularımızın araçlarımızın konforundan yararlanmasını sağlıyoruz. Wifi servisimiz, sıcak soğuk içecek servisimiz ve televizyon servisimiz ile uzun yolculuklarınızı sıkıntıdan kurtarıyoruz.

Güzelyalı Taksi İle İlgili Gelişmeleri Takip Etmek için Tıklayın